אודותינו

חברת ג'י אם אס טק בע"מ

בעולם הסחר הגלובאלי נעים בכל יום אלפי טונות של סחורות בשווי עשרות מיליארדי דולרים. על מנת להבטיח כי העסק שלך יהיה חלק בלתי נפרד מהשוק האינטנסיבי והדינמי הזה, חשוב שיהיו לצדך כלים יעילים, חכמים, מודולריים ובהתאמה גבוהה לצרכיך. במיוחד בעידן זה, בו טכנולוגיות מתקדמות רבות עומדות לרשותך בתחום רישום ומעקב הסחורות, שירותי תוכנה מתקדמים לניהול לוגיסטי וטיפול בסחורות הם מצרך חיוני לעסקים קטנים וגדולים כאחד מכל ענפי התעשייה.
ג'י אם אס טק בע"מ מספקים פתרונות תוכנה וחומרה מתקדמים לניהול סחורה תחת קורת גג אחת
מתוך השאיפה לספק פתרון מקיף ומורכב לכל צרכי הטיפול בסחורה – מספירות מלאי ואינוונטר ועד לניהול מחסן, הובלת סחורות ופתרונות שקילה – פועלת חברתנו לפיתוח ממשקים מורכבים וחכמים התפורים באופן מדויק לצרכי הלקוח, על מנת שישרתו אותו נאמנה עד לפרטים הקטנים ביותר ובהתאמה אופטימלית לתחום התעשייה ואופן התנהלות העסק. משמעות הדבר היא שמן הרגע שנצא יחד אל דרכנו המשותפת, אנו דואגים לכל ומהווים One Stop Shop לכל צרכי ניהול המחסן והסחורות שלך. כל שיידרש ממך לעשות הוא רק לתת לנו לבנות עבורך את המערך המושלם לך בידיעה שכעת הניהול הלוגיסטי של העסק בידיים המקצועיות והנאמנות ביותר וליהנות מממשק נוח ונגיש לניהול יעיל.

צוות רב תחומי ברמה הגבוהה ביותר

מעבר לצוות מפתחי מערכות, אנשי מחשוב ותוכנה ואנשי חומרה מהשורה הראשונה, אנו מעמידים לרשותך אנשי צוות ייעודיים למגוון רב של צרכים.

הטמעת תוכנה

העסק שלך דורש הטמעה של המערכת לממשקי ERP שונים – כמו חשבשבת, SAP, פריוריטי או תוכנות ומערכות ייחודיות לעסק ולתעשייה שלך? אנשי מקצוע ייעודיים מטעמנו ילוו אותך לאורך כל התהליך ויבטיחו פתרון מקיף ונוח המכיל בתוכו את כל צרכי התוכנה שלך באופן יעיל.

כלל צרכי החומרה שלך במקום אחד

אין צורך לשבור את הראש מול מספר גורמים ולהתפלל שהכול גם יעבוד יחד ביעילות. אנו נספק עבורך את כל הציוד שישמש אותך לניהול הלוגיסטי השוטף ולספירות מלאי תקופתיות:

פתרונות וציוד שקילה מתקדמים

אנו מתמחים במאזני גשר ומפתחים תוכנות שקילה חכמות בהתאמה לצרכיך ולכל סוגי ממשקי ה-ERP השונים.

שירותי תמיכה, תחזוקה ועדכון המערכת

לפי צרכיך המשתנים בבית העסק שלך או בתמיכה מרחוק.

צרו עמנו קשר

לכל שאלה או צורך במידע
על כל המוצרים והשירותים

Call Now Button דילוג לתוכן