ניהול פסי ייצור במפעלים

Production line

במהלך כל שנות פועלנו, אנו תמיד נדהמים לגלות כמה אמצעי הייצור במפעלים השונים כה מתקדמים וחדשניים ולעומת זאת כמה מערכות ניהול הייצור מיושנות, מסורבלות ולא יעילות. פעמים רבות ניהול העבודה אינו נלקח בחשבון בתכנון מודל הייצור של העסק וכתוצאה מכך אלמנטים רבים בייצור אינם באים לידי ביטוי והיעילות נפגמת משמעותית. באמצעות פיתוח תוכנה ייעודית המותאמת לאופן הפעילות של מפעל הייצור, לתחום הפעילות ולהעדפותיך הייחודיות, ניתן יהיה לייעל באופן משמעותי את תהליך הייצור וכתוצאה מכך גם להפחית את העלויות באופן ניכר.

ניהול הייצור הינו חלק בלתי נפרד מתהליך הייצור

אנשי הצוות המקצועי של חברתנו פועלים מעל 20 שנה בפיתוח פתרונות טכנולוגיים רבים ומגוונים לענפי תעשיות רבים. דבר בו הבחנו פעמים רבות במהלך עבודתנו הוא כי גם כאשר ישנה תשתית איכותית ויציבה של מתקני ייצור ואנשי מקצוע מיומנים, הדבר לא תמיד מספיק. כאשר הדרג הניהולי אינו מעורה בנעשה במפעל באופן רציף ומסודר, העניינים מתחילים להסתבך. אחרי הכל, ללא ידע מעודכן על כמות הפריטים והמכסות הנדרשות, יהיה קשה מאוד להתאים את קצב הייצור ותהליך העבודה לדרישות בשטח. לכן, חשוב שלמנהלי המפעל יהיו האמצעים המתקדמים והאמינים ביותר להחזיק בכל הנתונים הנדרשים לניהול מיטיב של המפעל בכלמקום שיהיו בו ובאופן נוח וקל לשליפה.
ככל שמעקב זה אחר התהליך יתמשך לאורך זמן, יהיה באפשרותך ללמוד הרבה על אופן ההתנהלות, טעויות נפוצות, דפוסי עבודה וכתוצאה מכך להציע שיטות עבודה יעילות ואיכותיות יותר. פעמים רבות דברים במחלקת הייצור פשוט אינם עובדים וקשה לשים את האצבע מה קורה. כאשר כל הנתונים פרוסים לפניך בכל עת, קל הרבה יותר לזהות כל בעיה ולספק לה מענה איכותי.

ג'י אם אס טק בע"מ מספקים פתרונות טכנולוגיים חכמים לניהול קו הייצור

מערכות מחשוב מתקדמות טכנולוגית, הניתנות להתאמה אישית גמישה ביותר ולהטמעה בכל מערכת ERP בה מתנהל העסק שלך, יסייעו לך להיות עם האצבע על הדופק של תהליך הייצור שלך בכל עת על כל היבטיו.

  • בניית לו"ז יומי ותקופתי
  • הגדרת מכסות ייצור ועדכון בזמן אמת על פי הנתונים בשטח
  • דוחות על פגמים בייצור
  • הצגת נתונים סטטיסטיים וניתוחם
  • העברת הוראות ייצור והפעלה אל מערכות הייצור באופן ישיר


אנו פועלים עם מהנדסי התוכנה המובילים בתחומם שיסייעו לך להטמיע את המערכת החדישה עם הממשק הנוח באופן מובנה במערכות הייצור שלך על מנת שניתן יהיה לפעול עמה בתיאום ובנוחות מרבית. רכיבי חומרה חדישים יאפשרו לך לצפות בנתונים ולהוריד הנחיות חדשות מכל מקום ולספק מענה לבעיות המתעוררות בזמן אמת.
אנו מזמינים אותך להצטרף אל מהפכת הדיגיטציה אותה אנו מחוללים בתחום הייצור בכל תחומי התעשייה ולהצעיד גם את המפעל שלך אל הטכנולוגיות המתקדמות של העידן החדש.

צרו עמנו קשר

לכל שאלה או צורך במידע
על כל המוצרים והשירותים

Call Now Button דילוג לתוכן