פתרונות תוכנה לניהול משחטות

SlaughterManagementSoftwareSolutions

תעשיית החקלאות של מדינת ישראל היא אחד מנכסיה החשובים בהם היא מתהדרת ותורמת לחוסן הכלכלי, הטכנולוגי והלאומי של ישראל בעולם. בחלוף השנים, תרמה המדינה פיתוחים רבים בתחום החקלאות ואף הכשירה חקלאים במדינות זרות בכל קצות העולם על מנת להגשים את ייעודה הנכסף ביותר של החקלאות – לספק מזון וכלכלה לכלל בני האדם באופן היעיל, האיכותי והמיטיב ביותר.

העזרים החכמים שילוו לאורך כל התהליך

חברתנו בעלת ניסיון רב שנים בפיתוח פתרונות חכמים לניהול מלאי והפעילות השוטפת בתחום החקלאות. אנו מודעים לכל האתגרים הלוגיסטיים הרבים הכרוכים בענפי החקלאות השונים והעבודה הצמודה עם חקלאים הקנתה לנו ידע נרחב ומעמיק בכל הצרכים המורכבים הנדרשים עבורך.
ניהול משחטה דורש תהליך עבודה יעיל, מהיר וסניטרי שיתוכנן באופן קפדני וייקח בחשבון את כל הפרטים הקטנים. כאשר מדובר על משק חי, כל טעות קטנה עשויה לגרום למפגעים תברואתיים רחבי היקף ולהפסדים כבדים. לכן, חשוב שיהיה לצדך פתרון טכנולוגי רב עוצמה שיסייע לך לתכנן בקפידה את תהליך הייצור.

כל הפתרונות בפלטפורמה אחת

לשם כך, מציעה לך GMS פתרונות תוכנה וחומרה חכמים ומקיפים שיכסו את כל הצרכים הלוגיסטיים במשחטה שלך. ניתן להתאים את התוכנה החכמה שלנו לניהול מלאי מדויק לצרכיך שיספק מענה לכל ההיבטים בניהול המשחטה. אין גבולות לפרמטרים עליהם ניתן לבצע מעקב – כמות, משקל, יעד הנפקה, תאריך הנפקה, תאריך שחיטה, מוצר קפוא או טרי ועוד. מערכת הניהול מתבצעת באמצעות ממשק קל ללמידה ונוח לתפעול וניתן להטמיעו בכל מערכת ERP קיימת. לא משנה אם המשק שלך משתמש ב-SAP או בחשבשבת, את המערכת שלנו ניתן להתאים לכל מערכת קיימת.

לא רק תוכנה

בנוסף, אנו מספקים פתרונות חומרה חכמים שיכולים לייעל לך מאוד את העבודה. ממסופונים אלחוטיים ועד לתוויות ברקוד בטכנולוגיית RF המאפשרות מעקב מרחוק, יש לנו כל מה שצריך כדי לנהל את המשק שלך ביעילות רבה. כמו כן, אנו בעלי מומחיות רבה בפתרונות שקילה מתקדמים שיכולים לייעל מאוד את עבודתך במשחטה ופועלים בתיאום מושלם עם התוכנה. את הציוד ניתן להשכיר לבדיקת מלאי תקופתית או לקנות לצמיתות עבור פעילותך השוטפת. אנו נדריך ונלווה אותך ככל שהדבר יידרש כדי לוודא שהמערכת המתקדמת שלנו תהפוך את העסק שלך למכונה משומנת היטב

צרו עמנו קשר

לכל שאלה או צורך במידע
על כל המוצרים והשירותים

Call Now Button דילוג לתוכן