תעשייה וחקלאות

Industry&Agriculture

כל עסק במגוון התעשיות זקוק לספירות מלאי שוטפות לאיתור המוצרים השונים, מכירתם, הימצאותם ומיקומם. ספירות אלו יש לנהל באופן שוטף ומחייב את כל העסקים ללא יוצא מן הכלל. עם זאת, בתחומים רבים נדרשת ספירה מורכבת יותר המשרתת מטרות אחרות. ספירת אינוונטר (ספירת רכש) אינה סופרת פריטים, אלא מנהלת ציוד בר קיימא הנמצא בשימוש החברה, הרשות המקומית או הארגון, באינוונטר בוחנים את היקף הציוד, מיקומו למי הציוד משוייך – כלומר, מי חתום עליו – ומוודאת את מצב הציוד וכי הוא אכן בנמצא. ג'י אם אס טק מציעה מערכות מתקדמות לניהול אינוונטר בארגון שלך.

פתרונות המותאמים לעידן הגלובלי

בכפר הגלובלי הקטן בו אנו חיים היום, מסה אדירה של סחורות נעה מקצה אחד של העולם עד קצהו השני. צרכנים מבצעים רכישות בלחיצת כפתור מבלי לצאת את ביתם. מכריית חומרי הגלם, עבור בגימור הסופי והשיווק ועד לסילוק הפסולת, עוברת הסחורה מסעות רבים וארוכים מאי פעם בכלכלה הגלובלית. בשני העשורים האחרונים, עבדו אנשי הצוות שלנו ממגוון התחומים – מהנדסי תוכנה, מפתחי מערכות, אנשי מחשוב וחומרה ואנשי מקצוע בתחומים רבים אחרים – בחברות רבות בישראל ובעולם כולו. טווח ענפי התעשייה והחקלאות שזכינו להכיר הוא עצום.

שיטות הייצור, ההובלה, האריזה והשיווק של תעשיות אלה מתקדמות מאי פעם והעבודה מולן אפשרו לנו לצבור ידע רב ערך. עם זאת, ברוב המקרים ככולם, הבחנו בתופעה מפתיעה. גילינו לתדהמתנו שלמרות שהציוד והמערך הלוגיסטי של מסע הסחורה הוא מתקדם מאוד, אופן הניהול והמעקב אחרי התהליך שהסחורה עוברת נמצא פעמים רבות הרחק במאה ה-19. שיטות ניהול איטיות, מסורבלות, המערבות את הגורם האנושי כמעט בכל נקודה של מסע הסחורה, משאירות מרחב רב לטעות וגובות זמן רב ועלויות כבדות. שיטות אלו אינן עומדות בקנה אחד עם כל מה שיש לטכנולוגיות הדיגיטליות של ימינו להציע לבעלי עסקים.

לשם כך הקמנו את חברתנו.
המבחר האקלקטי של תחומי העיסוק אפשר לנו לצבור ניסיון רב מאוד וללמוד על צרכים רבים של ענפי תעשייה וחקלאות שונים. ניסיון זה מאפשר לנו להתאים עבור העסק שלך פתרונות תפורים לפי מידותיו ולספק לו פתרונות מקיפים משלב התכנון והלוגיסטיקה, התאמת התוכנה למערכת הכללית ועד לסיפוק החומרה שתיצור את תהליך העבודה היעיל, המהיר והזול ביותר בעסק.
בחזוננו אנו רואים מערכת ניהול ממוחשבת חכמה אחת המבצעת מעקב על עגבנייה מהרגע שנקטפה מן האדמה ועד שתימכר במכולת השכונתית. מעקבים אחרי פריטים בעולם כולו באמצעות תוויות ברקוד המשדרות בטכנולוגיית RF את מיקומן היישר לטלפון הנייד שלך. רשת סבוכה ומורכבת של עסקים המשתפים פעולה ומעבירים ביניהם נתונים, מנתחים אותם ומספקים דוחות המאפשרים לייעל את התהליך עוד יותר באופן תדיר.

הלבשה והנעלה

תעשיית החומרים

תחבורה

גידולי שדה

פיתוח חומרה וטכנולוגיות דיגיטליות

משק חי

תעשיית המזון

תרבות וספורט

רשתות השיווק

אינספור מפעלי ייצור

כל פתרונות הניהול תחת קורת גג אחת

אין עוד צורך לפנות לגורמים רבים ושונים שהופכים את תהליך הניהול הממוחשב למורכב. יש לנו כל מה שהעסק שלך יזדקק לו כדי לנהל את הסחורה והמלאי בעסק שלך בצורה הטובה ביותר.
אנו מספקים היצע רחב יריעה של ציוד חומרה מתקדם וחדשני שישמש אותך לניהול השוטף של העסק, לספירות אינוונטר, ספירות מלאי ולניהול קווי ייצור גם יחד: ממדפסות אלחוטיות ועד למסופונים המתקדמים ביותר שנמצאים בשימוש – ללא תחנות עגינה או חיווט כלשהו אשר מאפשרים פריקה מהירה ואלחוטית של עד 700,000 רשומות בחצי דקה, מברקודים עם טכנולוגיית RF ועד לסורקי ברקודים המסתנכרנים היישר להתקנים ניידים המאפשרים ניהול נוח של המערכת מכל מקום ובכל עת כמו טאבלטים ומכשירים ניידים אחרים אותם אנו מספקים גם כן.

  • תוכנות שקילה ופתרונות מתקדמים אחרים לשקילה אשר קל מאוד להבנות בתוך המערכת – מפתרונות תוכנה למאזני גשר לרכבי משא, למכולות ולתעשיות הדורשות תובלה כבדה ועד תוכנות למאזניים מדויקים לתחומי המעבדה הרגישים ביותר.
  • שירותי התקנה, עדכון, תחזוקה ותמיכה נגישים ומותאמים לצרכיך. אנשי הצוות שלנו יגיעו עד אליך או יספקו לך שירותי תמיכה מרחוק לנוחותך.
  • עם זאת, בסופו של דבר בלב לבה של הטכנולוגיה פורצת הדרך הזו, נמצא מה שמאפשר אותה ודוחף אותה בכל עת למצוינות – ההון האנושי. אנו מעמידים לרשותך צוות רב תחומי בעל הכשרה נרחבת בתחומי הלוגיסטיקה, התוכנה והחומרה, אשר יסייעו לך בהטמעת המערכת והתאמתה לכל ממשק ERP בו העסק שלך מתנהל – מפריוריטי ועד SAP.

המערכת מאפשר לך לבצע בזמן אמת ומכל מקום פעולות ניהול נרחבות

  • צפייה בכל הנתונים מן המסופונים לפני שידורם ל-ERP וביצוע תיקונים ועדכונים במידת הצורך.
  • קליטת והוצאת סחורה ללא מגע יד אדם והנפקת תעודות משלוח חתומות באופן אלחוטי.
  • צפייה בתהליך הייצור והתאמת התנהלותו בזמן אמת לפי הצרכים.
  • צפייה בדוחות מורכבים וניתוחם המאפשר את ייעול העבודה באופן תדיר.
  • פעולות רבות נוספות. 

 

נשמח להגיע אל מקום העסק, ללמוד את צרכיו המורכבים של ענף התעשייה שלך ואת הצרכים הייחודיים שלך כעסק עצמאי ולתפור במדויק עבורך פתרונות מתקדמים וחכמים שישנו את ניהול העסק שלך ויזניקו אותו אל העולם הדיגיטלי.

צרו עמנו קשר

לכל שאלה או צורך במידע
על כל המוצרים והשירותים

Call Now Button דילוג לתוכן