ספירות מלאי

InventoryCounts

כל עסק מוכרח לנהל ספירת מלאי אחת לתקופה על מנת לזהות בעיות שונות במלאי – כמו גניבות, אובדנים ורישומים שגויים, לגייס אסטרטגיות חדשות לניהול המחסנים ולהזמנת המלאי ובסופו של דבר לרכוש ידע רב ערך על התמחור, המכירות, על המוצרים הרווחיים יותר ופחות וללמוד אילו מוצרים נמכרים ואילו מעלים אבק על המדפים. כל אלה יאפשרו לך עבודה נוחה ויעילה יותר ולהגדיל משמעותית את רווחי המכירות. עם זאת, ספירת מלאי בבית העסק עשויה להיות תהליך מייגע. העסק נסגר למשך זמן הספירה ובכל המתחם מתנהלת פעילות קדחתנית בהשתתפות כלל צוות העובדים. ישנו מתח רב ודברים רבים לדאוג להם ולא תמיד ברור כיצד לנהל את התהליך על הצד הטוב ביותר.
ג'י אם אס טק בע"מ עושה לך סדר בספירות המלאי בעסק עם פתרונות תוכנה וחומרה מובילים בתעשייה

בעולם בו ניתן לערוך קניות, לנהל מפגשים ואפילו לקבל אבחון רפואי בלחיצת כפתור, חשוב שתהיה בידיך כל העוצמה הטכנולוגית שהעולם הדיגיטלי יכול להציע לך היום. ג'י אם אס טק בע"מ יפתחו ויספקו עבורך פתרונות טכנולוגיים מתקדמים לספירות מלאי.

כל הפתרונות תחת קורת גג אחת

אין צורך עוד לעבוד מול מספר גורמים בעלויות רבות ובכאבי ראש שלא נגמרים. בכל הקשור לספירות מלאי, הפנייה אלינו הופכת את התחום לפעולת "שגר ושכח", אנו נוריד לך מהראש את כל הדאגות סביב הפעילות ונספק לך את כל מה שנדרש תוך שקיפות מלאה. מציוד מתקדם – מסופונים, מדפסות, ברקודים ומשקלים, ועד לפתרונות התוכנה המתקדמים והתפורים במדויק למידותיך, נשמח לתת לך את השירות הטוב ביותר.

פתרונות גמישים וחכמים

את הנתונים המתקבלים מהספירה ניתן לנהל אצלנו במספר דרכים לנוחותך ולהעדפותיך באופן גמיש ומותאם לצרכי העסק שלך. ניתן להשכיר את המסופונים או לקנות אותם. את הנתונים ניתן לטעון ולפרוק במשרדינו או ליהנות משירותי הענן שלנו המבטיחים לך גיבוי אוטומטי שוטף ללא צורך לשבור את הראש. המערכת שלנו גמישה ופתוחה מאוד וניתן להגדיר אותה במדויק לצרכיך הייחודיים על מנת שתשרת אותך באופן האמין ביותר. את דוחות הספירה וההפרשים ניתן לקבל ברמות פירוט המשתנות לפי העדפותיך וצרכיך ולייצא אותם באקסל או בכל פורמט אחר המותאם לממשק ולצרכיך.

ייעול חסר תקדים בספירות המלאי

הממשקים הנוחים, האינטואיטיביים והחכמים והציוד המתקדם והאיכותי מבטיחים לך תהליך ספירת מלאי מהיר, נוח ויעיל. הציוד והמערכת מאפשרים טעינה או פריקה של 700,000 רשומות בפחות מחצי דקה! אנו נטמיע עבורך את המערכת בכל ממשק ERP העומד לרשותך – מחשבשבת ופריוריטי ועד ל-SAP – להתאמה ונוחות אופטימלית. המסופונים שלנו זמינים בכל הגרסאות ומערכות ההפעלה ונוחים מאוד לשימוש. תפעולם אלחוטי לחלוטין ואינו דורש שימוש בערסל או בכבלים לטעינת ופריקת הנתונים, כך שהכול מתנהל בשטח במהירות ובקלות. את כל הנתונים והצגת האיתורים השונים ניתן לקבל על מפה צבעונית ומפורטת ישר על המסך בזמן אמת לשליטה מלאה בהתנהלות הספירה.

צרו עמנו קשר

לכל שאלה או צורך במידע
על כל המוצרים והשירותים

Call Now Button דילוג לתוכן