ניהול מלאי WMS

ניהול מלאי

ג'י אם אס טק בע"מ הציבה לעצמה כמטרה עיקרית להמשיך ולפתח מערכות ניהול מלאי מתקדמות ותפורות במדויק לצרכי מגוון העסקים וענפי התעשייה על מנת להמשיך ולהזניק את התעשיות בישראל ובעולם אל העידן הדיגיטלי ולהתאים את הפתרונות הזמינים טכנולוגית אל הצרכים הבוערים ביותר של הכלכלה הגלובלית. אנו גאים להציג את מערכת WMS הפועלת בתיאום מלא עם כל מערכות ה-ERP הקיימות ומספקת פתרון מודולרי ייחודי ויעיל במיוחד בעל יתרונות משמעותיים לניהול המלאי בעסק שלך.

ג'י אם אס טק בע"מ מספקים פתרונות תוכנה וחומרה מתקדמים לניהול סחורה תחת קורת גג אחת

עד כה, מערכות ניהול המלאי השונות פעלו באופן הבא:

  •  סחורה נקלטת על ידי מחסנאים על משטחי הקבלה למחסנים.
  • הסחורה ממוינת, מאותרת ומועברת למחסנים ייעודיים.
  • לאחר מכן, מלוקטת הסחורה מהמחסנים על פי הזמנות.
  • לבסוף, מתבצעת הוצאה של הסחורה הנרשמת באופן מסודר לפני שתישלח אל הלקוחות השונים.

על מנת לבצע רישום מסודר של כל הסחורה ולוודא כי מיקומה, מאפייניה וייעודה יהיו מעודכנים ומתועדים היטב ויגיעו לייעדם, יש צורך בכוח אדם רב. התהליך הינו איטי ומסורבל וגובה עלויות רבות. הגורם האנושי הנמצא בכל אחת מציוני הדרך במסע הסחורה, מזמן עמו פוטנציאל לטעויות שייצרו אי סדר עצום.
על מנת להתגבר על האתגרים הרבים ולייעל את העבודה, הן מבחינת פשטות הניהול, הן מבחינת מהירות העבודה והן מבחינת הפחתת העלויות – אנו מציגים את WMS שהינה פרי פיתוח של טובי המתכנתים העובדים בחברתנו.

צרו עמנו קשר

לכל שאלה או צורך במידע
על כל המוצרים והשירותים

באמצעות WMS ניתן ליישם שיטת עבודה חדשה ויעילה יותר במחסן שלך.

באמצעות אמצעים טכנולוגיים אלחוטיים ודיגיטליים פורצי דרך, ניתן לקבל מידע מדויק על כל אחד מפריטי הסחורה שלך המסתנכרן בזמן אמת להתקנים אלקטרוניים אלחוטיים בצורת מסופונים חכמים, טאבלטים ומדפסות אלחוטיות מתקדמות אשר יכולות להנפיק דוחות מסודרים ותעודות משלוח בכל עת לפי דרישה ובהתאמה לצרכי העסק שלך.
כאשר המערכת שלך מצוידת באמצעים אלקטרוניים חכמים, בברקודים מותאמים אישית, בממשק ניהול נוח ומותאם לכל מערכות ה-ERP ובסנכרון חכם בזמן אמת של כל נתוני הפריטים, מובטחים לך מספר יתרונות משמעותיים.

העבודה היעילה והמהירה תחסוך זמן יקר.

ייעול העבודה יחסוך בכוח אדם וימנע טעויות רבות וכתוצאה מכך יפחית משמעותית את העלויות.

מערכת ניהול מחסן נגישה, נוחה לתפעול וקלה ללמידה.

כמות המשתמשים במערכת הנה בלתי מוגבלת

אנו מזמינים אותך לקחת חלק במהפכה שאנו מחוללים כיום בעולם ניהול המלאי ולהכניס את העסק שלך למאה ה-21

באמצעות פתרונות מקיפים של תוכנה וחומרה, אנו מאפשרים לך לדעת היכן הסחורה שלך בכל עת, מה מצבה ובאיזה שלב היא ניצבת לאורך כל מסעות הסחורה בארץ ובעולם. אנשי הצוות המנוסים שלנו יעמדו לרשותך בכל עת ויסייעו לך להתאים את המערכת לאופי העסק ולכל הצרכים הנדרשים לבאמצעות פתרונות מקיפים של תוכנה וחומרה, אנו מאפשרים לך לדעת היכן הסחורה שלך בכל עת, מה מצבה ובאיזה שלב היא ניצבת לאורך כל מסעות הסחורה בארץ ובעולם. אנשי הצוות המנוסים שלנו יעמדו לרשותך בכל עת ויסייעו לך להתאים את המערכת לאופי העסק ולכל הצרכים הנדרשים לך.

Call Now Button דילוג לתוכן