מאזניים מדויקים

AccurateScales

האם גם בתחום העיסוק שלך נדרשות שקילות מדויקות לעתים קרובות? בענפי תעשייה רבים, בעיקר בתחומים המעבדתיים כמו תעשיית התרופות, הקוסמטיקה והמזון, נדרשת מדידה ושקילה של חומרים בדיוק רב ביותר. בעידן בו אנו חיים, קיבלה חשיבות הדיוק במשקלים חשיבות גדולה פי כמה. כיום אמצעי הפיקוח והבקרה של תקני האיכות וגורמי האכיפה דורשים רמת דיוק מחמירה ביותר ולכן יש צורך במכשירי השקילה והמדידה המדויקים ביותר שהטכנולוגיה העכשווית יכולה להציע.
ג'י אם אס טק בע"מ מציעים שירותי תוכנה פורצי דרך למאזניים מדויקים
  • אנו מציעים תוכנת שקילה ייחודית עבור מאזניים מדויקים המאפשרת מאפייני שקילה רבים ומגוונים.
    אפשרות מובנית בתוכנה לספירת הפריטים
  • הצגת השקילה באחוזים
  • שקילה במגוון יחידות כמו אונקיה, ליברה, קראט וכל יחידת שקילה הנדרשת עבור החומרים עמם העסק שלך עובד.
  • אפשרויות איפוס מתקדמות.


את כלל הנתונים שניתן להפיק מהמאזניים המדויקים, ניתן לעדכן באופן אוטומטי במערכת ניהול המלאי או בקרת הייצור של העסק על מנת לאפשר מעקב נוח, יעיל וחף מטעויות בניהול הכללי. נתונים אלו יהוו חלק מנתונים הפריט בתהליך קבלת והוצאת הסחורה, בתהליכי הייצור ולשם הפקת דוחות כאלה ואחרים. בכל הנתונים הללו יהיה ניתן לחזות בזמן אמת באמצעות התקנים ידניים מכל מקום. אנשי הפיתוח והנדסה התוכנה שלנו יטמיעו את המערכת באופן אופטימלי בכל מערכת ERP בה עושה העסק שימוש והממשק הנוח והקל לתפעול יהפוך את התנהלות העסק שלך לפשוטה ויעילה מאי פעם.

מאזניים מדויקים דיגיטליים – ציוד חובה בכל עסק הדורש דיוק

בבואך לבחור ציוד שקילה לעסק שלך, חשוב להקפיד על האיכות הגבוהה ביותר שתבטיח תוצאות אמינות. כיום ניתן להשיג מאזניים דיגיטליים המאפשרים דיוק פורץ דרך שעד כה היה בגדר מדע בדיוני בלבד. נפוצים כיום בשוק מאזניים מדויקים בעלי סטייה של אלפית הגרם.
עם זאת, קיומה של תוכנת שקילה איכותית ומדויקת המותאמת באופן אופטימלי למערכת ניהול הסחורות בעסק הינו חשוב לא פחות מאיכות ציוד המאזניים עצמו. תוכנה ברמה גבוהה תאפשר לך לבצע שקילות בנוחות ולעשות שימושים מתקדמים ומגוונים בנתונים באופנים שבעבר לא היו אפשריים.

צרו עמנו קשר

לכל שאלה או צורך במידע
על כל המוצרים והשירותים

Call Now Button דילוג לתוכן