פיתוח פריסטים נוחים ובהתאמה אישית

DevelopingComfortableAndCustomizedPristines

במהלך משימות ניהול המלאי בעסק שלך, ישנן פעולות שוטפות רבות החוזרות על עצמן באופן יומיומי. על מנת שאלו יתנהלו ביעילות וכדי למנוע טעויות פוטנציאליות, חשוב לספק פתרון חכם שידרוש ממך מינימום מאמץ וחשיבה בעת ההתנהלות.

פתרונות תוכנה מדויקים לצרכיך

לשם כך בדיוק מספק צוות המתכנתים והמטמיעים המקצועי של GMS פתרונות בהתאמה אישית. בכל מערכת שנפתח עבור ניהול העסק שלך ניתן לבנות פריסטים – הגדרות אוטומטיות מוכנות מראש – אשר יקלו על עבודתך.
למשל, קליטת סחורה דורשת פעולות רבות – שקילת הסחורה, הכנסת מק"ט, הגדרת מיקום במחסן היעד, הגדרת מחסן המקור, זהות המוסר והמקבל וחתימה על קבלת הסחורה. בכל שרשרת הפעולות הזו, טעויות רבות יכולות לחול עקב גורם אנושי. על מנת למנוע בלבולים וקשיים מיותרים, ניתן להגדיר במערכת רשימת ספקים, מוסרים ומקבלים, מיקומים רלוונטיים ורשימת מוצרים שלא תשאיר מקום לטעות. בסריקה פשוטה של הברקוד החכם, תופיע כל האינפורמציה וכל שיישאר לך לעשות הוא לבחור מתוך קטגוריות מוכנות, מה שיקל על הרישום. פתרונות שקילה מתקדמים יסנכרנו את נתוני המשקל באופן מידי למערכת וכל מה שיידרש ממך הוא אישור הנתונים המוזנים ולבצע חתימה דיגיטלית על קליטת הסחורה בהצלחה. ניתן להגדיר למשל עבור מכירת פיצוחים ואגוזים פריסט "קלוי/לא קלוי" וסוגי הפיצוחים עם מחיר מוגדר שבשקילה פשוטה ייתן לנו מחיר סופי, כנ"ל לגבי פירות, ירקות, דגים, גבינות ושלל מוצרים הזמינים ברשתות השיווק.

לכל תעשייה ובכל ממשק

אנשי פיתוח התוכנה שלנו עבדו במגוון תחומים במשך מעל שני עשורים. הידע המקצועי הרב שרכשנו וההיכרות העמוקה עם טווח רחב של תחומי תעשייה מאפשר לנו לספק לעסק שלך את הפתרונות המורכבים והמדויקים ביותר שהוא זקוק לו ולבנות פריסטים חכמים ותפורים לפי מידותיך כך שניתן יהיה להוריד מהראש דאגות רבות ופשוט לבחור מתפריטים חכמים ונוחים את התוכן הדרוש לך, למנוע טעויות ולחסוך זמן ומשאבים רבים. את המערכת ניתן להתאים לכל ממשק כמו SAP, פריוריטי, חשבשבת ועוד, ולכל מערכת הפעלה שרק תהיה. בין אם מדובר בתעשיית האופנה, החקלאות, היי טק, או רשתות שיווק – יש לנו פתרונות חכמים ומותאמים לכל אחד ואנו סמוכים ובטוחים ביכולתנו לספק לך פתרון מקיף וחכם – לרווחת עובדיך וחוסן העסק שלך – שיהפוך את עבודתך ליעילה יותר, מהירה יותר, בטוחה ומהנה.

צרו עמנו קשר

לכל שאלה או צורך במידע
על כל המוצרים והשירותים

Call Now Button דילוג לתוכן