תוכנות לניהול מלאי

Inventory management software

כיום יותר מאי פעם, זמינים אמצעים טכנולוגיים פורצי דרך שמאפשרים לבצע מעקב מדויק על סחורה, על ספירתה ולבצע בקרה מוקפדת על מיקומה וייעודה. לכן, היום יותר מאי פעם, זקוק כל עסק שבו כרוכה קבלה, אחסון, קטלוג ושילוח של סחורה, למערכות ניהול מלאי מתקדמות, שיספקו מענה לכלל המורכבויות הכרוכות במעקב וטיפול בכמויות גדולות של סחורה הנפוצה לכל קצות הארץ ובמקרים רבים לנקודות רבות ברחבי העולם .

תוכנה לניהול מלאי

מערכות ניהול מלאי של ג'י אם אס טק בע"מ משנות את כללי המשחק

  • המערכת החכמה שפותחה על ידי מיטב המוחות בתחום פיתוח התוכנה ומסדי הנתונים, מספקת לעסק שלך את כל הנדרש לו לניהול מלאי מוקפד ומדויק ומציעה לך ציוד אלקטרוני ייחודי שיסייע לך לבצע מעקב יעיל על כל פריטי הסחורה שלך.

ניהול שוטף

במערכת ניתן לבצע מעקב שוטף של כל הפריטים על ידי קטלוג נוח וחלוקה מסודרת לקטגוריות המותאמות לצרכיך ואופי העסק שלך. ניתן ליצור פריסטים נוחים בעלי מאפיינים קבועים כמו מק"ט, מחיר ואחרים. ניתן באותו האופן לנהל לקוחות שונים, לנהל פריטים במחסנים שונים ולבצע קליטה מכלל הספקים עמם העסק שלך עובד על ידי חלוקה לקטגוריות מסודרות. כך, בלחיצת כפתור פשוטה ניתן יהיה לייעד ארגז מלפפונים, מארז בקבוקי מים, 100 גרם שקדים או מחשב נייד אל מחסן מסוים, לעקוב אחר המשלוח אל רשתות השיווק השונות או לקלוט את הסחורה מכל אחד מן הספקים שלך בקלות וביעילות ביחידות סיטונאיות או קמעונאיות.

חתימה והנפקת אישורים ותעודות

בכל קליטה או הוצאה מהמחסנים, ניתן באמצעות מסופונים חכמים ומתקדמים לבצע חתימה אלקטרונית ולהפיק תדפיסים אלחוטיים של אישורי קבלה והוצאה חתומים על ידי העובד המטפל. הנפקת נתונים בשטח בכל עת, ניתן להנפיק דוחות המציגים את המצב בשטח בזמן אמת – מנתונים סטטיסטיים שונים ועד לחוסרים במלאי לפי כל קריטריון הנדרש עבורך.

פתרונות תוכנה וחומרה מקיפים

צוות המומחים שלנו מספק פתרון מקיף ורב תחומי. מהרגע שניכנס לתמונה, אנו נדאג לכל. נתאים את המערכת במדויק לצרכיך ונדאג שתפעל בתיאום עם כל מערכת ERP עמה העסק שלך עובד. ניתן ליצור מאות פריסטים נוחים על מנת לבנות ממשק נוח שיהיה קל ופשוט ללמידה על ידי כל אחד מעובדיך. כדי להשלים את נוחות השימוש ויעילות העבודה, אנו נדאג עבורך לציוד משוכלל שיקל על כל תהליכי ניהול המלאי שלך – ממסופונים אלחוטיים ועד למדפסות חכמות, אנו נספק מענה מקיף על מנת שניתן יהיה לעקוב אחר כל פריט ולהחזיק את כל העוצמה והידע הללו בקצות אצבעותיך בכל עת.

צרו עמנו קשר

לכל שאלה או צורך במידע
על כל המוצרים והשירותים