תוכנות לניהול מלאי

Inventory management software

מערכת ניהול מלאי

כיום יותר מאי פעם, זמינים אמצעים טכנולוגיים פורצי דרך שמאפשרים לבצע מעקב מדויק על סחורה, על ספירתה ולבצע בקרה מוקפדת על מיקומה וייעודה. לכן, היום יותר מאי פעם, זקוק כל עסק שבו כרוכה קבלה, אחסון, קטלוג ושילוח של סחורה, למערכות ניהול מלאי מתקדמות, שיספקו מענה לכלל המורכבויות הכרוכות במעקב וטיפול בכמויות גדולות של סחורה הנפוצה לכל קצות הארץ ובמקרים רבים לנקודות רבות ברחבי העולם .

תוכנה לניהול מלאי

מערכות ניהול מלאי של ג'י אם אס טק בע"מ משנות את כללי המשחק
  • המערכת החכמה שפותחה על ידי מיטב המוחות בתחום פיתוח התוכנה ומסדי הנתונים, מספקת לעסק שלך את כל הנדרש לו לניהול מלאי מוקפד ומדויק ומציעה לך ציוד אלקטרוני ייחודי שיסייע לך לבצע מעקב יעיל על כל פריטי הסחורה שלך.

תוכנה לניהול מלאי ממוחשב – מדוע אתם חייבים אחת כזו בעסק שלכם?

תוכנה לניהול מלאי ממוחשב נועדה למעשה להפוך את תהליך ניהול המלאי בעסק שלך לאוטומטי, כאשר היא יכולה לנהל כל סוג של סחורה אשר לקוחות עתידים לרכוש. תוכנות אלה עושות שימוש במערכת ברקוד טכנולוגית אשר מסייעת לנו לשלוט בכל תנועות המלאי בזמן אמת ולשלוח את התנועות השונות שמבוצעות במשך יום העבודה לתוכנה שמנהלת את המלאי בצורה אוטומטית. כמובן שתוכנה כזו יכולה לספק לכם הרבה מעבר לרק שליטה בתנועות ובמלאי על רצפת המכירה. התוכנה יכולה לאפשר לכם לרדת לרזולוציות עמוקות יותר אשר יאפשרו לכם למשל להציע חבילות שמורכבות ממספר פריטים, היא יכולה לספק לכם מידע על מגמות בנוגע למוצרים שאותם אתם מוכרים או משווקים, היא יכולה להצביע עבורכם על הספקים מהם אתם מזמינים יותר ועל הרווחיות הקשורה בכל הזמנה. אין ספק תוכנה לניהול מלאי נשמעת בצורה פשטנית ככלי שמסייע לנו לשלוט במלאי, אך כפי שכבר ציינו היא מספקת לנו כלים עסקיים מתקדמים הרבה יותר וזאת על ידי תקשור עם מערכות בקאופיס נוספות שיש לנו בעסק כדוגמת תוכנה לניהול חשבונות או תוכנה לניהול המשאבים העסקיים שלנו. בכך היא למעשה מסוגלת לאתר מכירות, לנהל הזמנות ולהוציאן לשילוח.

ניהול מלאי הוא אחד מיכולות החיוניות ביותר בכל עסק אשר מנהל תנועות סביב סחורות. אם ניקח למשל סופרמרקטים, כדוגמא, אתם יכולים מהר מאוד להבין כי במידה שלא תהיה שליטה מדוייקת במלאים הסופר עלול להגיע למצב שבו הסחורות הכי מבוקשות שיש בו אוזלות מבלי שיש לו דרך לדעת על כך. תוכנה לניהול מלאי תתריע בפני כל בעל עסק באופן אוטומטי על כל שינוי דרמטי המתבצע במלאי ותוכל לסייע לו למעשה לנהל את המכירות שלו בצורה נכונה יותר ולדאוג לרמות המלאי בכל רגע נתון. תוכנה כזו יכולה לסייע גם לעסק אשר מבוסס על משלוחים לבית הלקוח ויכולה לסייע בצמצום של טעויות כגון מכירת פריטים או מידות של סחורות שאזלו מהמלאי. אין ספק כי באמצעות שימוש בתוכנה לניהול מלאי אנו למעשה מייעלים את העסק שלנו ויודעים להפנות את המשאבים למקומות שחשובים יותר לעסק, בכך אנו זוכים למידע חשוב מאין כמותו ובניתוב נכון של הפעילות למען הגדלת הרווחים של העסק.

תוכנת ניהול מלאי ממוחשב, מהן היתרונות העיקריים עבור העסק?

אנחנו מאמינים שישנם עדיין עסקים שנמנעים מלעשות שימוש במחשבים וציוד טכנולוגי מסיבות שונות, אבל אם אתם כן נעזרים בציוד מחשוב בעסק שלכם מדוע לא להגדיל את הערך שלו ולקבל החזר השקעה עבורו? בואו נדבר על היתרונות העיקריים של ניהול מלאי ממוחשב עבור העסק שלכם:

קבלה ושילוח של סחורות – מערכת ממוחשבת מסייעת לכם לפשט את כל התהליכים הקשורים בקבלה ושילוח של סחורה בעסק, בכך למעשה אתם מצמצמים כל מרווח לטעויות. באמצעות סריקה פשוטה של כל מוצר המלאי שלכם בעסק יהיה תמיד מעודכן וזמין לשליפה.

צמצום חוסרים במלאי – בכל פעם שתבצעו ספירת מלאי סביר להניח שתמצאו חוסרים כלשהן, ישנן מספר סיבות אפשריות לכך החל מגניבת סחורה ועד טעות אנוש. על ידי שימוש בתוכנה ממוחשבת אתם למעשה מצמצים את מרווחי הטעות למינימום.

ניהול מלאי מיטבי – כאשר אתם מנהלים את העסק שלכם בצורה ממוחשבת למעשה מתבצעת ספירת מלאי לאורכה של כל השנה או פעילות העסק, כך שאתם יכולים לדעת את כמויות המלאי שלכם, אולי פרט לשינויים מינוריים. בנוסף לכך אתם תוכלו להפחית את הזמנות המלאי ולהתאים אותם למכירות כך שתוכלו אפילו להתנהל בשיטת JUST IN TIME אשר מזינה מוצר למלאי רק לאחר שהוא נמכר בפועל.

מידע בזמן אמת – אין ספק כי אחד מהיתרונות המרכזיים טמון בעובדה שמערכת ממוחשבת מאפשרת לכם ניהול מלאי בזמן אמת, הרבה מעבר למכירות או כמויות המלאי, לדוגמא אם נבין את עלות הסחורה הנמכרת בעסק נוכל להבין כמה מהר אנחנו מסוגלים להפוך סחורות לרווחים,  או במקרה של קמעונאות להבין מה הרווח האמיתי שלנו ממכירת סחורה.

מנהלים עסק שמבוסס על מכירה או שיווק של מוצרים? אתם פשוט לא יכולים להרשות לעצמכם לעבוד ללא תוכנה לניהול מלאי ממוחשב שתיקח את העסק שלכם קדימה.

ניהול שוטף

במערכת ניתן לבצע מעקב שוטף של כל הפריטים על ידי קטלוג נוח וחלוקה מסודרת לקטגוריות המותאמות לצרכיך ואופי העסק שלך. ניתן ליצור פריסטים נוחים בעלי מאפיינים קבועים כמו מק"ט, מחיר ואחרים. ניתן באותו האופן לנהל לקוחות שונים, לנהל פריטים במחסנים שונים ולבצע קליטה מכלל הספקים עמם העסק שלך עובד על ידי חלוקה לקטגוריות מסודרות. כך, בלחיצת כפתור פשוטה ניתן יהיה לייעד ארגז מלפפונים, מארז בקבוקי מים, 100 גרם שקדים או מחשב נייד אל מחסן מסוים, לעקוב אחר המשלוח אל רשתות השיווק השונות או לקלוט את הסחורה מכל אחד מן הספקים שלך בקלות וביעילות ביחידות סיטונאיות או קמעונאיות.

חתימה והנפקת אישורים ותעודות

בכל קליטה או הוצאה מהמחסנים, ניתן באמצעות מסופונים חכמים ומתקדמים לבצע חתימה אלקטרונית ולהפיק תדפיסים אלחוטיים של אישורי קבלה והוצאה חתומים על ידי העובד המטפל. הנפקת נתונים בשטח בכל עת, ניתן להנפיק דוחות המציגים את המצב בשטח בזמן אמת – מנתונים סטטיסטיים שונים ועד לחוסרים במלאי לפי כל קריטריון הנדרש עבורך.

פתרונות תוכנה וחומרה מקיפים

צוות המומחים שלנו מספק פתרון מקיף ורב תחומי. מהרגע שניכנס לתמונה, אנו נדאג לכל. נתאים את המערכת במדויק לצרכיך ונדאג שתפעל בתיאום עם כל מערכת ERP עמה העסק שלך עובד. ניתן ליצור מאות פריסטים נוחים על מנת לבנות ממשק נוח שיהיה קל ופשוט ללמידה על ידי כל אחד מעובדיך. כדי להשלים את נוחות השימוש ויעילות העבודה, אנו נדאג עבורך לציוד משוכלל שיקל על כל תהליכי ניהול המלאי שלך – ממסופונים אלחוטיים ועד למדפסות חכמות, אנו נספק מענה מקיף על מנת שניתן יהיה לעקוב אחר כל פריט ולהחזיק את כל העוצמה והידע הללו בקצות אצבעותיך בכל עת.

צרו עמנו קשר

לכל שאלה או צורך במידע
על כל המוצרים והשירותים

Call Now Button דילוג לתוכן