ספירות אינוונטר

InventoryCounts

כל עסק במגוון התעשיות זקוק לספירות מלאי שוטפות לאיתור המוצרים השונים, מכירתם, הימצאותם ומיקומם. ספירות אלו יש לנהל באופן שוטף ומחייב את כל העסקים ללא יוצא מן הכלל. עם זאת, בתחומים רבים נדרשת ספירה מורכבת יותר המשרתת מטרות אחרות. ספירת אינוונטר (ספירת רכש) אינה סופרת פריטים, אלא מנהלת ציוד בר קיימא הנמצא בשימוש החברה, הרשות המקומית או הארגון, באינוונטר בוחנים את היקף הציוד, מיקומו למי הציוד משוייך – כלומר, מי חתום עליו – ומוודאת את מצב הציוד וכי הוא אכן בנמצא. ג'י אם אס טק מציעה מערכות מתקדמות לניהול אינוונטר בארגון שלך.
החשיבות העצומה של ספירת אינוונטר

ספירת אינוונטר היא חיונית ביותר, בעיקר בתחום המוסדי. רשויות מקומיות מחויבות על ידי משרד הפנים לנהל אינוונטר מסודר באופן קבוע. באמצעות ספירה זו ניתן להימנע מהזמנה של ציוד מיותר לעסק, לנהל פיקוח מושכל על השמירה על מצב הציוד ולוודא כי האחראים על הציוד שומרים על תחזוקתו ומצבו בצורה ראויה ולנהל תיעוד ורישום מסודר של הציוד לצרכי ביטוח ולמטרות משפטיות.

ציוד לפעילות השוטפת של המשרד כמו כיסאות, דלפקים, שולחנות עבודה, גופי תאורה, פינות המתנה, ציוד למטבחון וכו', או במקרה של עסק לפתרונות דיור, יכולים אלו להיות כלל פריטי הריהוט והמכשירים החשמליים המשמשים את הדיירים.

ציוד לצרכי ישיבות והכשרות כמו מסכים, ברקו, פודיומים, ציוד הגברה, מיקרופונים ועוד.

ציוד מקצועי כמו מיכון, מחשבים, מדפסות, מכשירי פקס וטלפון, ציוד קשר, אמצעי בטיחות שונים כמו מטפים וערכות עזרה

ציי רכבים, ציוד הנדסי ומכונות ייצור.

לניהול מושכל ואחראי של רכש הארגון שלך נדרשת מערכת מתקדמת וחכמה

על מנת להבטיח כי תמיד תהיה לך אחיזה מלאה בניהול הרכש בארגון שלך, עומדים כיום לרשותך פתרונות טכנולוגיים חכמים ויעילים שיסייעו לך בנוחות מרבית יותר מאי פעם לנהל מערכת אינוונטר ללא שימוש בחומר מודפס, בממשק נוח ויעיל עם מסך צבעוני ובציוד אלחוטי ומתקדם בהתאמה אופטימלית וגמישה לצרכיך הייחודיים ולאופי העבודה שלך.
ג'י אם אס טק בע"מ מפתחת בשנים האחרונות מערכות ניהול מצאי מהמתקדמות בנמצא, פרי ניסיון מקצועי של 20 שנה שרכשנו במהלך עבודתנו בתחומים השונים. חברתנו תספק לך פתרון מקיף ומלא הן בתחום התוכנה והן בתחום החומרה. אנו נספק עבורך מסופונים חכמים אלחוטיים לחלוטין המסתנכרנים באופן אוטומטי לשירותי הענן המתקדמים שלנו או מנפיקים עבורך דוחות בכל פורמט לפי העדפותיך. כל פריקת וטעינת הנתונים נעשים באופן אלחוטי לחלוטין ישירות מהשטח ובמהירות אדירה של 700,000 רשומות בפחות מחצי דקה. אנו נדאג להכול מהמדפסות והמסופונים ועד לתוויות הברקוד. את התוכנה החכמה והידידותית למשתמש עם מסכי הצבע ומיפוי העסק המלא המציג לך בזמן אמת את מצב המלאי, נטמיע עבורך באמצעות אנשי צוות מקצועיים ואמינים לכל ממשק הנמצא בשימושך.
יש לנו ניסיון רב שנים ורחב היקף עם רשויות מקומיות רבות ושלל ארגונים ממגוון התעשיות הזקוקות לשירותי ניהול אינוונטר. נשמח לצרף גם אותך אל משפחת לקוחותינו המרוצים ולספק לך שירות במקצועיות שטרם הכרת, עם גמישות רבה לצרכיך ובמחירים המותאמים לתקציב.

צרו עמנו קשר

לכל שאלה או צורך במידע
על כל המוצרים והשירותים

Call Now Button דילוג לתוכן