מסופונים לספירת מלא

Inventory management terminals

מסופונים שמסייעים בספירת מלאי הפכו בשנים האחרונות לאחד מהכלים המרכזיים בייעול ותפעול של כל עסק אשר מנהל מלאים, בעסקים רבים ספירת המלאי מהווה את אחד מהמשימות החשובות ביותר במשך כל שנת פעילות ושליטה נכונה בנתונים יכולה לסייע לנו הן מהבחינה הכספית והן מהבחינה הניהולית. לאורך שנים רבות ספירת המלאי הפכה לגוזלת זמן ומשאבים נוספים ומנעה מעסקים לשלוט ברמות המלאי בצורה מדויקת בכל רגע. בדיוק כדי לספק מענה לצורך זה הפך המסופון לכלי מבוקש אשר מספק יעילות תפעולית רבה ומקצר את משך ספירת המלאי בצורה משמעותית.

מסופונים לספירת מלאי – הדרך המהירה והבטוחה לניהול עסק יעיל

שליטה במלאי בצורה נכונה היא אחת מהמטרות העיקריות של כל עסק, ויש לה חשיבות הרבה מעבר לידיעה. בואו ניקח לשם הדוגמא חנות המוכרת מוצרים נלווים לטלפונים סלולאריים, החנות קיבלה למלאי 500 מגני מסך מסוג מסויים והיא מתחילה להציג אותם בחנות וכמובן למכור אותם. בואו ניקח לשם הדוגמא סיטואציה בה החנות הצליחה למכור 400 מגני מסך ולכן במלאי אמורים להישאר 100 מגנים נוספים, אך מה קורה אם לדוגמא יש במלאי כרגע רק 50 מגנים? הרי המטרה היא שהמלאי תמיד יהיה מאוזן. יכולות להיות מספר סיבות לחוסר במלאי: ייתכן כי המלאי לא הוזן נכונה בקליטת הסחורה, ייתכן והייתה גניבה, ייתכן ויש מוצרים פגומים ואף ייתכן ומגנים הוחזרו לחנות לאחר הרכישה. בדיוק עבור מקרים מסוג אלה הוחל השימוש בשנים האחרונות במסופונים אשר נועדו לסייע לנו לנהל את המלאי בצורה מהירה, נוחה ופשוטה כך שבשורה התחתונה שימוש במסופונים מוביל אותנו לחיסכון מהותי של כסף ומשאבים נוספים בעסק שלנו. אין לכם דרך קלה או נוחה יותר לצמצם הפסדים בעסק מחד ולנהל את המלאי במהירות ובפשטות מאידך. כמובן שלמסופון יש חיבור לכל תוכנת מלאי שאותה אתם מנהלים וכך למעלה הוא קורא את המידע במהירות ומאפשר לכם שליטה מוחלטת בכל רגע נתון ובזמן אמת.

אם היינו מתבקשים לספק את היתרונות הטמונים בשימוש במסופון עבור ניהול המלאי היינו מציינים את הנקודות החשובות הבאות:

  • חיסכון משמעותי בזמן וניצול שעות עבודה בצורה נכונה ויעילה יותר של צוות העובדים.
  • מצמצם את הסיכון הכרוך ברישום המלאי באופן ידני על גבי דפים.
  • מאפשר לעסק לנהל סביבת עבודה טכנולוגית ומתקדמת יותר.
  • הפעלה פשוטה שאינה מחייבת זמן למידה ממושך.

מסופונים – כיצד מתבצעת העבודה בעסק?

מסופונים הינם למעשה מכשירים טכנולוגיים, בגודל של מכשיר סלולארי פחות או יותר, אשר מהווים גורם מקשר בין הסחורה הפיזית המתקבלת בעסק ובין התוכנה לניהול המלאי של העסק. באמצעות קריאת בר קוד המצוי על גבי הסחורות יכול כל עובד בדרך נוחה ופשוטה להזין למערכת בזמן אמת כל שינוי שמתבצע באופן פיזי במלאי על ידי קבלת סחורה, הוצאת סחורה, עדכון פגומים וכד'. שימוש בטכנולוגיה הזו מסייעת לנו להימנע מטעויות וחוסכת לנו זמן עבודה רב אותו נוכל לנתב בצורה יעילה יותר לביצוע משימות תפעוליות בעסק.

 

 

הסביבה העסקית משתנה ואנו נדרשים לשלוט כיום ביכולות שלא הכרנו בעבר, אם ניקח כדוגמא עסק שמשווק את מוצריו באונליין הרי ברור שללא שליטה נכונה ומדוייקת במלאים הוא עלול שלא לשרוד לאורך זמן. מהיום אפשרות השליטה במלאי בזמן אמת מאפשרת לנו לאתר כל פריט בצורה קלה מאי פעם ולכן מסופונים הינם כלי עסקי ששווה את ההשקעה בו ללא ספק. באמצעות מערכת של ניהול מלאי אשר מעודכנת בזמן אמת ובצורה נכונה אנו נמנע מטעויות אנוש ונוכל לשפר את היעילות והתקשורת שלנו עם לקוחות וספקים ללא היכר.

הטמעה של מסופונים לניהול מלאי בעסק שלכם הופכת לחשובה מאי פעם ולצד זה לטווח הארוך היא מהווה פתרון להפחתה בעלויות וניצול זמן בצורה יעילה יותר, ביננו אין לכם אפשרות אלא להתקדם ולהתאים את עצמכם לעידן שבו אנו חיים.

צרו עמנו קשר

לכל שאלה או צורך במידע
על כל המוצרים והשירותים

Call Now Button דילוג לתוכן